Nagrody i wyróżnienia Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


Styczeń 2017
Gwiazda Jakości Obsługi 2017
Po raz trzeci Klienci Gothaer wyróżnili Towarzystwo prestiżowym tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2017” . Firma tym samym umocniła swoją pozycję w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce.
  gwiazda_jakosci_2017_151px_www.png
   

 
Styczeń 2016
Gwiazda Jakości Obsługi 2016


Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2016”. Nagroda jest przyznawana firmom przez konsumentów w tracie badania opinii. Gothaer TU S.A. znalazł się już po raz drugi w gronie najprzyjaźniejszych przedsiębiorstw w Polsce.
  Gwiazda jakości obsługi dla Gothaer - 2016


 
   
Styczeń 2015
Gwiazda Jakości Obsługi 2015

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2015” i tym samym znalazło się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu za najwyższe standardy obsługi.
  Jakosc obslugi Gothaer
 
 
   
Marzec 2014
Order Finansowy za produkt Gothaer Truck Assistance

Redakcja Home&Market przyznała Order Finansowy dla produktu Gothaer Truck Assistance, jako jednemu z najlepszych produktów w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne". Gothaer był jednym z trzech ubezpieczycieli nagrodzonych w tej kategorii. Ordery Finansowe to coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję Home&Market. Wyróżnienia są przyznawane najciekawszym w opinii kolegium redakcyjnego produktom finansowym, które pojawiły się w minionym roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku, oraz cieszyły się największym uznaniem Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

 
  Order finansowy dla Gothaer
     
Listopad 2013
Gothaer z Symbolem Niezawodnych Ubezpieczeń 2013


Gothaer TU S.A. zostało wyróżnione nagrodą Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń w ramach III edycji ogólnopolskiego programu promocyjnego, prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej.
Organizatorem programu od 2010 roku jest redakcja Monitora Rynkowego, ukazującego się raz w miesiącu, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
Przyznana Gothaer nagroda – Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń 2013 to ogólnopolski program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest wyszukanie i docenienie instytucji i firm, które mogą pochwalić się sukcesami w swojej branży.
 
  Symbol_Niezawodnych_Ubezpieczen_2013v1.png
     

Październik 2013
Gothaer Konsumenckim Liderem Jakości 2013
Gothaer TU S.A. zostało wyróżnione nagrodą Debiut Roku w ramach III edycji plebiscytu Konsumencki Lider Jakości - ogólnopolskiego programu promocyjnego, zainicjowanego w 2010 r. przez redakcję Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
Przyznana Gothaer nagroda - „Debiut Roku 2013” została stworzona z myślą o firmach, które mimo krótkiej obecności na rynku już zdołały zdobyć zaufanie Klientów.
Konsumenci docenili przejrzystość i różnorodność oferty Gothaer, która obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne i rolne.
  Gothaer Konsumenckim Liderem Jakosci
     

Październik 2013
Gothaer wyróżniony Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2013

Firma została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta. W kategorii Odkrycie Roku 2013 Klienci docenili ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych towarzystwa.
Obejmuje ona m.in. OC, Autocaso, pakiety Assistance, ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyb samochodu.
             
laur_konsumenta_180.jpg
     

Wrzesień 2013
Gothaer wysoko w rankingach

We wrześniowym rankingu, sporządzonym przez wiodącą internetową porównywarkę iPolisa.pl, oferta ubezpieczeń komunikacyjnych Gothaer uplasowała się na wysokim, czwartym miejscu. Jednocześnie znalazła się w ścisłej czołówce, zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność cenową oferty, jak i wysoką jakość obsługi Klienta.
Na tle pozostałych poddanych ocenie ubezpieczycieli Gothaer wyróżnia się przede wszystkim prostotą i wygodą zawierania umów OC i AC. Wysoko oceniona została również szybkość likwidacji szkód, a także przejrzystość polisy i warunków ubezpieczenia.
 

ipolisalogo200.jpg
     

Maj 2013
Nagrody Fair Play przyznane – Gothaer zajął IV miejsce

W ankiecie Fair Play, przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych brokerzy ocenili współpracę z ubezpieczycielami w 2012 roku. Ich zdaniem w porównaniu do roku ubiegłego poprawiła się ona po stronie majątkowej, zaś nieznacznie pogorszyła – po stronie życiowej. Zajęliśmy zaszczytne 4 miejsce w rankingu.
Nagrody zostały przyznane podczas XVI Kongresu Brokerów, który odbył się w dniach 23-25 maja 2013 r. w hotelu Ossa.
 
logo_polbrokers3.jpg
     

Listopad 2012

W listopadzie 2012 roku Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu i oceny 22 pakietów ubezpieczenia OC komunikacyjnego, różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Z analiz Polskiej Izby Motoryzacji wynika, iż Gothaer jest jedną z 3 firm na rynku, która oferuje najszerszy pakiet OC bez dodatkowych opłat.
W rankingu Polskiej Izby Motoryzacji znaleźliśmy się na 3 miejscu – ponieważ w pakiecie OC zapewniamy: naprawę pojazdu do 400 zł na miejscu zdarzenia, holowanie do 135 km, samochód zastępczy na 1 dzień, pomoc po wypadku dla przewożonych zwierząt, w tym koszty ich leczenia do 1000 zł.
 

PIM_Logo.jpg

Rozpocznij CZAT z konsultantem